eTicaret , Hosting, Yazılım, SEO ve Reklamcılık

e Ticaret

WEB ve Mobil Teknolojileri kullanabilmeniz için geceli gündüzlü 20 yılı aşkın bir zamandır, teknoloji biriktiriyoruz. Her Tamamladığımız işte yeni bir teknoloji öğrenebilmek gayreti içinde amatör bir ruhla çalışmakla birikte aynı zamanda daha önceki işlerimizden elde ettiğimiz birikimlerimiz ile profesyonel ve bir şekilde işlerimizi sonuçlandırmaktayız.

Hosting

Yapmış olduğumuz WEB Sitesi çalışmalarında kesinlikle Joomla, WordPress, Drupal vb opensource WEB Sitesi Tasarım ve Yönetim Araçları Kullanmıyoruz. Değişen dünya koşullarına hızla uyum sağlamak ve internet üzerindeki amatör saldırılardan korunmak amacı ile kendi yazdığımız PHP tabanlı CMS aracımızla çalışma yapıyoruz.
Yapmış olduğumuz WEB sitelerinde genel internet kurallarına uygun olarak ve Daha sonradan değiştirme ve yenileme kolaylığı sağlamak amacı ile JQUERY ve Bootstrap teknolojileri ile çalışmaktayız

Yazılım

E Ticaret Uygulamalarımızda, Sizin Müşterinizi kendi müşterimiz sayarak hareket ediyor ve müşterilerinize web üzerinden en iyi performansı sunacak web sitelerini oluşturarak Hızlı ve Güvenli alışverişi mümkün kılıyoruz.
Opencart vb hazır araçlar yerine kendi geliştirdiğimiz yazılımımızı kullanarak hem güvenlik hemde performan açısından üst düzey hizmetler sunmaktayız. sizlerden gelebilecek istekle her türlü yeni modül ve bileşeni de kolaylıkla ek bir maliyet olmaksızın hazıramaktayız.

Arama motoru Optimizasyonu(SEO)

İşyerinizi Mobilize ederken güvenliği de sağlamak istediğinizin farkındayız. Mobil Yazılımlarımızda Hem Yüksek Performans hemde Güvenlik Bizim için ödün verilemeyecek iki konu olmaktadır.

Reklamcılık

Firmanıza uygun ve sadece firmanız için geliştirien CRM yazılımlarımızla her daim işinizi kolaylaştırmak için çalışmaktayız

 

  • Hosting
  • Yazılım
  • Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)
  • İnternet Reklamcılığı